Vergi Borcu Ödeme

Yayınlandığı Yer: ONLİNE ÖDEMELER
Vergi Borcu Ödeme

Vergi Borcu Sorgulama

İnternet kullanımının artmasıyla birlikte birçok bilgiye kolayca ulaşabiliyor. Geçmişte saatlerce kuyruklarda bekleyecek ogrenebildigimiz vergi borcumuzu artık oturduğumuz yerden hesaplıyabiliyoruz. Motorlu taşıtlar vergisi ve gelir verginizi hesaplamak icin internetiniz olması yeterli.

MTV Ödeme

Motorlu taşıtlar vergisini hesaplamak isteyenler internet tarayıcısını acıp internet  adresini ziyaret ettikten sonra karşılarından gelen ekrandan sırası ile araç tipini, aracın yasını, motor silindir hacmini seçip hesapla butonuna basmaları yeterli. Gerçekleştirilen işlem sonrasında yıllık, ilk altı ay ve ikinci altı ay tutarını görülecektir.

Vergi Borcu Sorma

Gelir vergisini hesaplamak icin aynı adres üzerinden internet tarayıcınızda giriş yaptıktan sonra sol kısımda bulunan menüden hesaplar başlığı altındaki gelir vergisi hesaplama seçeneğini tıklayınız. Ardından karşınıza gelen ekrandan sırası ile ücretlimi ucretsizmi olduğunu, vergi dönemini, matrahı, birinci altı aylık matrahı ve ikinci altı aylık matrahı seçip alt bölümde bulunan hesapla tuşunu tıklayın hesaplayabilirsiniz.Hesapladiginiz vergi borcunu ödemek icin 4 ayrı farklı ödeme sekli kullanabilirsiniz.

 Kredi Kartı İle Vergi Ödeme

Sayfa Altında Bulunan Web adresine girip alttaki seçeneklerden size uygun olanı secerekte ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı bankaların kredi kartları ile 02:00 – 22:00 saatleri arasında ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 1. - İnternet vergi dairesi kullanıcı kodum ile giriş yapıp 6111 sayılı kanun kapsamında yapılandırılmış borçlarımı kredi kartı ile ödemek istiyorum
 2. - T.c. Kimlik numaram ve diğer kimlik bilgilerim ile giriş yapıp 6111 sayılı kanun kapsamında yapılandırılmış borçlarımı kredi kartı ile ödemek istiyorum.
 3. - Motorlu taşıtımın plaka ve tescil tarihi bilgileri ile giriş yapıp yaşıtıma ait 6111 sayılı kanun kapsamında yapılandırılmış borçları i kredi kartı ile ödemek istiyorum.
 4. - Tevil dosya numarası / tahakkuk fiş numarası ve diğer kimlik bilgilerim ile giriş yapıp 6111 sayılı kanun kapsamındaki borçlarımı kredi kartı ile ödemek istiyorum

 

 Vergi Borcu Ödemek İçin Tıklayınız.

 

Trafik Cezası Ödeme
Trafik Cezası Sorgulama Trafik hayatımızda en ç...
ADSL Ödeme
ADSL Fatura Ödeme Kullandığımız soyut veya somu...
Buski Fatura Ödeme
Buski Borç Sorgulama 1989 yılında kurulmuş olan...
Gaski Borç Sorgulama
Gaski Fatura Ödeme Bu yazımızda sizlere e devle...
Gaski Fatura Ödeme
Gaski Borç Sorgulama Evet, yukarıda da aktardığ...
Saski Borç Sorgulama
Saski Fatura Ödeme E devlet sitesi artık sizler...
Pazar, 11 Kasım 2012 13:00
Yayınlandığı yer:  ONLİNE ÖDEMELER
Bu Yazı Hakkında 2 Yorum Yapılmıştır.
 1. LEVENT YILDIRIM

  muş vergi dairesine borcum var.istanbulda ikamet ediyorum,muşa gitmeden istanbulda taksit yapıp ödiyebilirmiyim.e hacizi kaldırabilirmiyim.

  29 Eylül 2013 @ 09:34
 2. orhan özkes

  2012.2013 senesi gelir vergisi borçlarımı kredi kartımla taksitli internet üzerinden ödeyebiliyormuyum

  20 Mayıs 2013 @ 17:07

*
*

or

© 2012 eedevlet.com
edevlet islemlerinizi kolaylikla yapabilirsiniz.Ayrica merak ettiğiniz sorularin cevaplarini sitemizde bulabilirsiniz.. edevlet sorgulama,e devlet sifresi,e devlet e devlet islemleri kisayolu edevlett.com