Seçmen Kaydı Sorgulama

Yayınlandığı Yer: SORGULAMALAR
Seçmen Kaydı Sorgulama

Seçmen Sorgulama 2014

İnternetin hayatımızın her alanına girdiği şu zaman diliminde devletimizde artık hizmetlerinin bir çoğunu internet üzerinden yapmaktadır.Bunun için e devlet projesini geliştirilmiştir ve son yıllarda büyük bir gelişme ile hayatımızın her alanına girmiştir.E Devlet sistemini şu 2014 yılına ramak kaldığı sürede kullanıcı sayısı 15 milyon kişiye ulaşmış neredeyse ülkemizdeki her dört kişiden biri E devlet sistemi ile tanışmıştır.

Seçmen Kaydı Nasıl Yapılır

E Devlet sisteminin türevlerini geliştirerek hayatımıza sunan teknoloji sayesinde ise bir çok işimizi çok kolay bir şekilde yapabilir olduk.Eskiden bir bilgiye ulaşmak veya da bir borç veya prim ödemek için saatlerimizi verir sıralarda bekler günümüzü heba ederdik.Şimdi ise evimizden iş yerimizden sadece birkaç dakikada işlerimizi kolaylıkla halledebilmekteyiz.

E Devlet Seçmen Sorgulama

Bu Online hizmetlerden birisi olan Seçmen Kaydı Sorgulama sistemi de Yüksek seçim kurulunun E devlet projesiyle işbirliği sonucunda siz değerleri vatandaşlarımıza sunduğu bir hizmettir.Seçmen bilgilerimizi öğrenmek için ileri seviyede bilgisayara kullanımı bilmeye gerek yoktur.Sadece birkaç hamlede seçmen kaydı sorgulama yaparak seçmen bilgilerinize ulaşabilirisiniz.

Seçmen Bilgileri Öğrenme

Seçmen Bilgilerinizi öğrenmeniz için yanınızda kimliğiniz yada kimlik bilgilerinizin olması yeterlidir.Sayfa altındaki Seçmen Kaydı Sorgulama linkine tıklayınız,açılan sayfada ;

-Nüfusa Kayıtlı Olduğu İl :

- Nüfusa Kayıtlı Olduğu İlçe :

-TC Kimlik Numarası  :

-Cilt No :

-Aile Sıra No :

-Sıra No:

-Resim Doğrulama Kodu :

 

Bilgileri İstenmektedir.Bu Bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra  SORGULA butonuna bastığınızda Tüm Seçmen bilgilerinize ulaşmış olacaksınız.

 

SEÇMEN KAYDI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

SRC Sorgulama
SRC Belgesi Sorgulama Src Sorgulaması “Mesleki ...
Key Ödemeleri Sorgulama
TC İle Key Ödemeleri Sorgulama Konut Edindirme ...
Kasko Sorgulama
Araç Kasko Sorgulama Kasko sorgulama ya günümüz...
Doğalgaz Borç Sorgulama
 Doğalgaz Borcu Sorgulama Şüphesiz ki doğalgaz,...
Ssk Sorgulama
 Tc No İle Ssk Sorgulama Çağdaş anlamda sosya...
Boş Plaka Sorgulama
E Devlet Boş Plaka Sorgulama Teknolojik gelişim...
Perşembe, 5 Aralık 2013 19:41
Yayınlandığı yer:  SORGULAMALAR

*
*

or

© 2012 eedevlet.com
edevlet islemlerinizi kolaylikla yapabilirsiniz.Ayrica merak ettiğiniz sorularin cevaplarini sitemizde bulabilirsiniz.. edevlet sorgulama,e devlet sifresi,e devlet e devlet islemleri kisayolu edevlett.com