Kütahya Müftülüğü

Yayınlandığı Yer: İL MÜFTÜLÜKLERİ
Kütahya Müftülüğü

Kütahya  İl Müftülüğü

Kütahya  İl Müftülüğü Kurumu KÜTAHYA ili MERKEZ ilçesin de Alipaşa Mah. Atatürk Bulv.  Müftülük Sitesi No : 8  43020 / Kütahya  adresinde hizmet veriyor olarak işlevini hala sürdürmektedir. Kütahya  İl Müftülüğü Kurumuna 0 274 223 63 15  telefon numarasından ve 0 274 223 63 13  nolu faks numarasından ulaşabilirsiniz istediğiniz zaman ve ne konuda bilgi almak isterseniz ulaşabilir gerekli yardımı alabilirsiniz.

Kütahya Müftülüğü Hutbeler

Bu kurum Kütahya merkez şehrinde Diyanet Müftülük kurumu olarak faaliyetlerine devam etmektedir ve işlevini korumaktadır. Kurumun Müftülüğünü Mustafa ÜSKÜLÜPLÜ yapmaktadır.İl Müftümüz Mustafa Üskülüplü Bolu’da doğmuştur. Babası Mustafa Durmuş Üskülüplü’den hafızlığını tamamlamıştır.. Değişik Üstatlardan kıraat dersleri almıştır. Dini eğitim tecrübesi kazanmak için 4 yıl medrese eğitimi almıştır. 08.02.2008 tarihinde Kütahya’ya müftü olarak atandı ve hala görevini burada gerçekleştirmektedir. Müftülüğün yaptığı faaliyetlerin takibi E DEVLET tarafından konturol edilebilir durumda ve halka açıktır.

Kütahya Müftülüğü Münhal Kadrolar

Müftülüğe bağlı olarak işlev sürdüren 5 adet ilçe müftülükler de mevcuttur bunların bulunduğu ilçeler Simav, Aslanapa, Tavşanlı, Hisarcık, Çavdarhisar olarak Konya daki yerlerini almış bulunmaktadır. Yüz yüze vaaz kursları, hutbeler, Kur’an kursları ve daha bir çok hizmetiyle tüm Konya halkına yardımcı olmayı amaçlayan bu kurumun hiç bir maddi çıkarı bulunmamaktadır. Hizmet standartları olarak kendisini geliştirmiş olan bu müftülük herkesi geliştirmeyi amaçlar.

 

Kütahya Müftülüğü İçin Tıklayınız.

Diyarbakır Müftülüğü
Diyarbakır İl Müftülüğü’ Din hizmetlerini yerin...
Düzce Müftülüğü
Düzce İl Müftülüğü DüZCE İL MÜFTÜLÜĞÜ, il merke...
Kars Müftülüğü
Kars İl Müftülüğü 10 Aralık 2012 tarihinden ber...
Kayseri Müftülüğü
Kayseri İl Müftülüğü Müftü, toplumun dinimiz ha...
Ordu Müftülüğü
Ordu il Müftülüğü Ordu ilinde bazı dini gerekli...
Sivas Müftülüğü
Sivas İl Müftülüğü 1954 yılında Bursa’nın İznik...
Salı, 11 Haziran 2013 12:31
Yayınlandığı yer:  İL MÜFTÜLÜKLERİ

*
*

or

© 2012 eedevlet.com
edevlet islemlerinizi kolaylikla yapabilirsiniz.Ayrica merak ettiğiniz sorularin cevaplarini sitemizde bulabilirsiniz.. edevlet sorgulama,e devlet sifresi,e devlet e devlet islemleri kisayolu edevlett.com