Kocaeli Orman İşletme Müdürlüğü

Yayınlandığı Yer: ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜKLERİ
Kocaeli Orman İşletme Müdürlüğü

Kocaeli Orman İşletme Müdürlüğü Personel Alımı

Kocaeli Orman İşletme Müdürlüğü hizmet alanı Kocaeli ve Sakarya illeridir. Bölge müdürlüğü olarak Adapazarı Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak çalışmaktadır. Orman Bölge müdürlüğü de Kocaeli il sınırları içinde bulunmaktadır.Kocaeli Orman İşletme müdürlüğü yanında Bölge müdürlüğünün de ilçe sınırları içinde olması nedeniyle hizmet alanı çok geniş ve personel ve araç temini olarak sıkıntı çekmeyen İşletme müdürlüğü hizmet alanı olarak Kocaeli ve Sakarya bölgeleri olarak görünmektedir. Kocaeli Orman İşletme Müdürlüğü olarak insanların gezip dolaştığı yerlerde tabiat parkları oluşturma ve yaban hayatını takip etmek düzenlemek, Bölge müdürlüğü usul ve esaslarına göre yeşil alanların oluşmasına ve orman varlığının korunması ve geliştirilmesi gibi görevleri bulunmaktadır.

Kocaeli Orman İşletme Müdürlüğü Misafirhanesi

Kocaeli Orman İşletme hizmet alanında bulunan sulak alanların korunması ve çeşitli sebeplerle tahrip edilmiş alanların yeniden ormanlaştırılması  ve yabani hayvan varlığının oluşturulması ayrıca Ormanların teknoloji ve ekolojik gelişmeye göre yeniden düzenlenmesi  görevleri de başarı ile yapmaktadır. Bölge Müdürlüğünün bulunduğu yere yakın olması hizmetlerinin kesintisiz olmasını sağlamaktadır.

Kocaeli Orman İşletme Müdürlüğü İletişim

Kocaeli il sınırları içinde daha önceden yaşayıp da şuanda nesli tükenen canlıların tespiti yapılmış ve envanteri çıkarılıp Bölge müdürlüğüne bilgi verildikten sonra Orman İşletme Müdürlüğü tarafından kaybolan türler hakkında çalışma yapılmakta olup doğaya verilen değerin bir göstergesi olarak görülmelidir. Doğal yaşama bu şekilde destek veren kuruluşların başında Orman Müdürlükleri gelmektedir. Ayrıca hava şartları ağır geçtiğinde ormanların bakımını da orman işletmeleri yapmaktadır.

Kocaeli Orman İşletme Müdürlüğü İçin Tılayınız.

Bilecik Orman İşletme Müdürlüğü
Bilecik Orman İşletme Müdürlüğü Personel Alımı ...
Çankırı Orman İşletme Müdürlüğü
Çankırı Orman İşletme Müdürlüğü Personel Alımı ...
Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü
Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alımı ...
Sinop Orman İşletme Müdürlüğü
Sinop Orman İşletme Müdürlüğü Personel Alımı ...
Şırnak Orman İşletme Müdürlüğü
 Şırnak Orman İşletme Müdürlüğü Personel Alımı ...
Yozgat Orman İşletme Müdürlüğü
Yozgat Orman İşletme Müdürlüğü Personel Alımı ...
Salı, 3 Aralık 2013 14:30
Yayınlandığı yer:  ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜKLERİ

*
*

or

© 2012 eedevlet.com
edevlet islemlerinizi kolaylikla yapabilirsiniz.Ayrica merak ettiğiniz sorularin cevaplarini sitemizde bulabilirsiniz.. edevlet sorgulama,e devlet sifresi,e devlet e devlet islemleri kisayolu edevlett.com