Isparta İl Tarım Müdürlüğü

Yayınlandığı Yer: İL TARIM MÜDÜRLÜKLERİ
Isparta İl Tarım Müdürlüğü

Isparta İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Isparta gülleri ile meşhur olmuş eşsiz güzellikteki memleketlerden birisi olmaktadır. Gıda, tarım ve hayvancılık konularında hızla ilerleyen Isparta İl Tarım Müdürlüğü yaptığı çalışmalarla adından sık sık bahsettirmektedir.Üretici ve tüketicinin isteklerini tam anlamıyla karşılama konusu Isparta İl Tarım Müdürlüğünün vazgeçilmez bir amacı olmaktadır. Dünya pazarlarında güvenilir gıda konularında başarı sağlamayı hedefleyen bu kurum tarım, hayvancılık ve gıda üretimi konularında vatandaşlarının ihtiyaçlarının karşılanmasında da yardımcı olmaktadır.

Isparta İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Yapılan tüm faaliyet ve çalışmalar da bu ölçüde düzenlenmektedir. Sürdürülebilir tarım kaynaklarını tüm dünyaya tanıtma amaçlı düzenleyen Isparta İl Tarım Müdürlüğü bu konuda hızla ilerlemekte, hatta dünyada küresel aktör haline gelmeyi de hedeflemektedir. Ayrıca biyolojik ve biyoteknik konularında da teknik destek veren Isparta İl Tarım Müdürlüğü gerek gıda güvenliği gerek hayvansal hastalıklarla mücadele konusunda da öncü bir devlet kurumu olmaktadır.

Isparta İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Kısaca anlatmak gerekirse; çiftçinin gelişmesi için her gelişimi düşünen ve eğitim seviyelerini yüksek tutmayı amaçlayan Isparta İl Tarım Müdürlüğü geniş görüş sahibi bir kadroya sahiptir. Isparta İl Tarım Müdürlüğüne ulaşmak isteyen her vatandaş ister dergilerinden ister internet üzerinden isterlerse de TV kanalı olan tarım TV’den ulaşabilir. Gerekli görüş ve bilgileri istedikleri gibi öğrenebilirler. Üretime katkı sağlamak isteyen her vatandaş il tarım müdürlükleri aracılığıyla isteklerine ulaşabilir, topluma katkı sağlayabilir ve en önemlisi de yerli üretime destek verebilir.

 

Isparta İl Tarım Müdürlüğü İçin Tıklayınız.

Adıyaman İl Tarım Müdürlüğü
Adıyaman İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi Tür...
Ankara İl Tarım Müdürlüğü
Ankara İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi Başke...
Ardahan İl Tarım Müdürlüğü
Ardahan İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi Tarı...
Kütahya İl Tarım Müdürlüğü
Kütahya İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi Küta...
Muğla İl Tarım Müdürlüğü
Muğla İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi İlimiz...
Şanlıurfa İl Tarım Müdürlüğü
Şanlıurfa İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi Şa...
Cuma, 27 Eylül 2013 9:15
Yayınlandığı yer:  İL TARIM MÜDÜRLÜKLERİ

*
*

or

© 2012 eedevlet.com
edevlet islemlerinizi kolaylikla yapabilirsiniz.Ayrica merak ettiğiniz sorularin cevaplarini sitemizde bulabilirsiniz.. edevlet sorgulama,e devlet sifresi,e devlet e devlet islemleri kisayolu edevlett.com