HGS Ceza Sorgulama

Yayınlandığı Yer: SORGULAMALAR
HGS Ceza Sorgulama

HGS Geçiş İhlali Sorgulama

HGS sistemi otoban,otoyol,ücretli yollar ve ücretli köprü geçişlerindeki akan trafiği rahatlatmak,trafiği bir çile olmaktan çıkarmak için vatandaşlarımıza sunulan son hizmetlerden birisidir.Karayolları genel müdürlüğü ve  e devlet sisteminin ortaklaşa çalışması sonucu 17 eylül 2012 tarihinde kullanılmaya başlanmıştır.

HGS Ceza Borcu Sorgulama

HGS sisteminden önceki kullanılan KGS sistemi devreden tamamen 1 ocak 2013 tarihinde kalkmış,OGS sistemi ise en yakın sürede kalkacak ve tüm geçişler HGS sistemi ile yapılacaktır.Son duyurulan bilgi olarak OGS kullanıcılarına HGS sistemi için araçlara yapıştırılacak hgs bandı evlerine posta edilecektir.

HGS Ceza Öğrenme

Bu sistemi düzenli bir şekilde kullanmak ve sistem hakkında genel bilgileri öğrenmek için vatandaşlarımızın hizmetine HGS Müşteri Hizmetleri platformu kurulmuştur.Tüm HS kullanıcılarının bu platforma ücretsiz bir şekilde üye olmalarını tavsiye deriz.HGS müşteri hizmetleri platformunun bir çok hizmetinden faydalanmak için üyelik yeterlidir.

Plakadan Hgs Ceza Sorgulama

HGS müşteri hizmetlerinde, HGS ile ilgili tüm bilgiler mevcuttur.Hgs bakiye sorgulama,hgs bakiye alma,hgs ceza sorgulama da bu hizmetlerden birkaç adetidir.HGS ceza sorgulama hizmeti vatandaşlarımız için bulunmaz bir nimettir.Sebebi ise ileriki dönemlerde kapınıza ceza postası gelmemesini sağlamasıdır.

HGS Cezası Geçişin Kaç Katı

HGS gişelerine gelindiğinde belirtilen hızda ve belirtilen gişelerden geçmek yerine aksi bir durum yapan sürücünün hatası ile meydana gelen hgs geçiş ihlali sonucunda  HGS cezası yemiş olursunuz.Hgs cezası aracınızın plakası üzerine yazılacaktır.HGS geçiş ihlali cezası geçiş ücretinin 10 katıdır.Ceza 15 gün içinde ödenirse %25 indirim ile ödenecektir.

 

HGS Nasıl Alınır  İçin Tıklayınız

HGS Borç Sorgulamak İçin Tıklayınız.

 

HGS Ceza Sorgulamak İçin Tıklayınız.

Ne Zaman Emekli Olurum
Emeklilik Hesaplama Emekli olmak çalışanların a...
Uyap Sorgulama
Uyap Dava Sorgulama Vergi işleriniz ve ayrıca d...
Özürlü Maaşı Sorgulama
Özürlü Maaşı Sosyal devlet anlayışının bir ürün...
E Fatura Sorgulama
E Fatura Ödeme E fatura sistemi tüm dünyada sta...
Emeklilik Yaşı Sorgulama
      &nbs...
İlaç Kullanım Süresi Sorgulama
İlaç Kullanım Süresi Hayatımızın her alanına gi...
Cuma, 15 Mart 2013 15:40
Yayınlandığı yer:  SORGULAMALAR
Bu Yazı Hakkında 2 Yorum Yapılmıştır.
 1. mustafa cantürk

  HGS CİHAZIMLA İLK GEÇTİĞİM GÜN KAÇAK YAZDI SONRA SOKTÜM BİRAZ DAHA ALTA YAPIŞTIRDIM AMA CEZA YERMİYİM YEMEZMİYİM BİLMİYORUM PLAKAMA KAYITLIY CİHAZIM VARDI ÇÜNKÜ PLAKAM 34 BG xxxx

  18 Mart 2013 @ 17:52
  • admin

   SYN : Mustafa CANTURK 1 hafta içinde ptt şubelerine gidip durumu bildiriseniz geçiş bedeli hesabınızdan kesilir.Aksi takdirde 10 geçiş bedeli ceza yersiniz.

   19 Mart 2013 @ 11:27

*
*

or

© 2012 eedevlet.com
edevlet islemlerinizi kolaylikla yapabilirsiniz.Ayrica merak ettiğiniz sorularin cevaplarini sitemizde bulabilirsiniz.. edevlet sorgulama,e devlet sifresi,e devlet e devlet islemleri kisayolu edevlett.com