Erzincan İl Tarım Müdürlüğü

Yayınlandığı Yer: İL TARIM MÜDÜRLÜKLERİ
Erzincan İl Tarım Müdürlüğü

Erzincan İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Tarım müdürlükleri arasından Erzincan İl Tarım Müdürlüğü son zamanlarda birçok çiftçi vatandaşa yapacağı makine ekipman desteği ile yüzlerini gülümsetmektedir. Erzincan İl Tarım Müdürü olan Erdem Karadağ son derece disiplinli bir şekilde çalışmalarını sürdüren bir kurum üyesi olmaktadır.Erzincan İl Tarım Müdürlüğü genel vizyon olarak dünya pazarlarına güvenli gıda erişimini sağlamak ve tüketilen gıdaların en sağlıklı hale getirilmesinde çalışmayı önemsemektedir.

Erzincan İl Tarım Müdürlüğü İletişim

İnsan sağlığı, hayvan sağlığı ve çevre sağlığı faktörlerini ön planda tutan bu kurum vatandaşların bu tür proje ve çalışmalardan en etkin ve düzenli bir şekilde faydalanmasını da sağlamaktadır. Çalışmalarına her yeni dönem içinde yenilik katan bu kurum anlayış olarak halka ve halkın emeğine en saygın bir biçimde destek sağlamaktadır. Birçok hizmetleri beraberinde getiren bu kurum zaman zaman da yarışma ve sınav düzenleyerek hem kaliteli çalışma sisteminin yolunu açmakta hem de ödül vermektedir.

Erzincan İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Kısaca anlatacak olursak Erzincan İl Tarım Müdürlüğü son derece hızlı ve kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Çalışmalarına denetim ve inceleme konusunu da ekleyen Erzincan İl Tarım Müdürlüğü her türlü danışılan konulara da açıklık getiren ve projeleri yürürlüğe koyan bir devlet kurumudur. Sizin de hayata geçirmek istediğiniz önemli tarım veya gıda projeleriniz varsa kurumunuzla internet üzerinden iletişime geçebilir, paylaşımda bulunabilir ve sonuç olarak kurumunuzdan destek alarak projenizi hayata geçirebilirsiniz.

 

Erzincan İl Tarım Müdürlüğü İçin Tıklayınız.

Çorum İl Tarım Müdürlüğü
Çorum İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi Dünya ...
Gümüşhane İl Tarım Müdürlüğü
Gümüşhane İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi Ye...
Isparta İl Tarım Müdürlüğü
Isparta İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi Ispa...
Kırıkkale İl Tarım Müdürlüğü
Kırıkkale İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi Kı...
Samsun İl Tarım Müdürlüğü
Samsun İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi Samsu...
Siirt İl Tarım Müdürlüğü
Siirt İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi Siirt ...
Pazar, 22 Eylül 2013 15:50
Yayınlandığı yer:  İL TARIM MÜDÜRLÜKLERİ

*
*

or

© 2012 eedevlet.com
edevlet islemlerinizi kolaylikla yapabilirsiniz.Ayrica merak ettiğiniz sorularin cevaplarini sitemizde bulabilirsiniz.. edevlet sorgulama,e devlet sifresi,e devlet e devlet islemleri kisayolu edevlett.com