Askerliğim Nereye Çıktı

Yayınlandığı Yer: Genel
Askerliğim Nereye Çıktı

Askerliğim Nereye Çıktı 2014

İnternetin hayatımızın her alanına girmiş olduğu son yıllarda artık bir çok bilgiye çok kolay bir şekilde ulaşabilmekteyiz.Devletimiz alt yapısını E devlet projesiyle hayata geçirdiği internet kullanımını artık her alanda çok sıklıkla kullanmaktadır.E Devlet projesi son günlerde 15 milyon kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır.E devlet sayesinde bir çok resmi işlemlerimizi evimizden iki dakikada kolayca yapabilmekteyiz.

E Devlet Askerliğim Nereye Çıktı

Milli savunma bakanlığı hizmetleri de e devlet projesiyle internet üzerinden hizmet yapan kuruluşlar arasında yer almıştır.Milli savunma bakanlığının asker alma,yoklama kaçakları,er sınıflandırma,yedek subay sınıflandırma ve benzeri tüm bilgilerine  e devlet sistemine giriş yaptıktan sonra kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Bu bilgilere ulaşmak için e devlet şifrenizin olması gerekir.E devlet şifresi için ise il veya ilçe merkez postanelerinden 2 TL karşılığı kimliğinizi ibraz ederek alabilirisiniz.

Er Sınıflandırma Sonuçları

Milli savunma bakanlığının Er Sınıflandırma Sonuçları,Yedek Subay Sınıflandırma sonuçları ve askerliğim nereye çıktı bilgileri için site site dolaşmanıza gerek kalmadı artık sitemizi üzerinden tüm bu bilgilere kolaylıkla sahip olabileceksiniz.

Yedek Subay Sınıflandırma Sonuçları

Askerliğinizin nereye çıktığını öğrenmek daha önceki yıllarda saatlerinize hatta kalabalığa göre beklide günlerinize maal oluyordu ama artık çok basit.Sayfamızın altında bulunan sorgulama linkine tıkladıktan sonra açılan sayfaya e devlet şifresi ile veyada mobil imza ile giriş yaptıktan sonra tüm bilgileriniz karşınıza çıkacaktır.Şimdiden Tüm Askerlerimize İyi Teskereler Dileriz.

ASKERLİĞİNİZ NEREYE ÇIKTI TIKLAYINIZ.

 

Emeklilik Yasası
Emeklilik İntibak Yasası Ülkemizdeki yaklaşık 1...
Gelir Vergisi
Gelir Vergisi Nedir Şahısların veya şirketlerin...
T.C Kimlik No Doğrulama
Tc Kimlik Numarası Bazı durumlarda çokça ihtiyaç ...
2013 Ösym Sınav Takvimi
2013 Sınav Takvimi 2013 yılına girer girmez ÖSY...
İlsis Nedir
İlsis Hizmet Puanım İl ve ilçe Milli Eğitim Müd...
Askerlik Borçlanması Formu
Sosyal güvenlik süresi ve primi açısından askerlik...
Pazar, 8 Aralık 2013 9:38
Yayınlandığı yer:  Genel

*
*

or

© 2012 eedevlet.com
edevlet islemlerinizi kolaylikla yapabilirsiniz.Ayrica merak ettiğiniz sorularin cevaplarini sitemizde bulabilirsiniz.. edevlet sorgulama,e devlet sifresi,e devlet e devlet islemleri kisayolu edevlett.com