Araç Bandrol Sorgulama

Yayınlandığı Yer: SORGULAMALAR
Araç Bandrol Sorgulama

Bandrol Sorgulama

Ülkemizin araç sahiblerinden yılda iki taksit olarak ocak ve temmuz ayında almış olduğu motorlu taşıt vergisinin bir diğer adı da arac bandrolüdür.Ülkemizde halen bir çok şoför motorlu taşıtlar vergisini Bandrol diye bilir ve bu şekilde adlandırır.Buradan da bunun doğru adının motorlu taşıtlar vergisi olduğu bir kez daha tekrarlamış olalım.

Bandrol Hesaplama

Araçlarımızın motorlu taşıtlar vergisine her yıl düzenli olarak belirli oranda zam gelir.Bunun için her yıl ödediğimiz vergiler artmaktadır.Bandrol hesaplama  sistemi ile aracınızın bandrol bedelini çok kısa zamanda öğrenerek bütçenizi ona göre ayarlamakta bizler için bir başka bilgi zenginliğidir.Bandrol hesaplamak için sayfa altındaki linki takip ediniz lütfen.

Araç Bandrol Ödeme

Eğer vergi dairesine giderek ödeme yapmak için ise arac ruhsatını yanınıza alarak vergi dairesi gişelerinde sıraya girmek ve sıranız geldiğinde ödemenizle birlikte araç ruhsatını verdiğinizde görevli memur işleminizi yapacaktır.

Araç Bandrol Listesi 2014

Araçlarımızın ocak ve temmuz bandrolünü vergi dairesine giderek ödeyebileceğimiz gibi internet üzerinden ve vergi dairesinde kaybedeceğimiz zamanında bize kalacağı şekilde pratik bir yol ile de ödeyebiliriz.İlgili devlet bankaları internet şubeleri bu hizmet için sizleri beklemektedir.İnternet üzerinden kredi kartı ile motorlu taşıtlar vergisi yani bandrol ödeme işlemi yapabilirsiniz.

 

BANDROL HESAPLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

BANDROL ÖDEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Öğrenim Kredisi Sorgulama
Öğrenim Kredisi Sonuçları Öğrenim kredisi sorgu...
Tapu Harç Sorgulama
Tapu Harcı Sorgulama Mülkiyet sahibi olduğunuz ...
Pasaport Sorgulama
E Pasaport Sorgulama 24 Kasım 2015 tarihine kad...
Telefon Hat Sorgulama
GSM hat Sorgulama Ülkemizde internet kullanımın...
Seçmen Kaydı Sorgulama
Seçmen Sorgulama 2014 İnternetin hayatımızın he...
Maliye Borç Sorgulama
Maliye Borcu Sorgulama Gelişen teknolojinin ins...
Perşembe, 2 Ocak 2014 19:59
Yayınlandığı yer:  SORGULAMALAR

*
*

or

© 2012 eedevlet.com
edevlet islemlerinizi kolaylikla yapabilirsiniz.Ayrica merak ettiğiniz sorularin cevaplarini sitemizde bulabilirsiniz.. edevlet sorgulama,e devlet sifresi,e devlet e devlet islemleri kisayolu edevlett.com