Ankara İl Sağlık Müdürlüğü

Yayınlandığı Yer: İL SAĞLIK MÜDÜRLÜKLERİ
Ankara İl Sağlık Müdürlüğü

Ankara  Sağlık Müdürlüğü

Ankara İl Sağlık Müdürlüğü bağlı bulunduğu bakanlığı temsilen, bakanlığa bağlı kuruluşların taşra teşkilatlarında sunulan hizmetlerin bakanlığa uygun bir şekilde yürütüp yürütülmediğini denetlemektedir. Bakanlık, bakanlığa bağlı kuruluşlar ve taşra teşkilatı arasında iletişimi sağlamaktadır. Özel sağlık kuruluşlarının bakanlığa uygun olup olmadığını denetler, acil durumlarda hastane öncesi sağlık hizmetlerini yürütür. Sağlık hizmetlerinin daha verimli ve etkin olması için çalışma yürütür. Aile hekimliği başta olmak üzere tüm sağlık hizmetlerini sağlar.

Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Kurum sağlık ile ilgili sağlığı geliştirme çabalarında birincil olarak görev alır, görevlerin tümünü yürütür. Ankara İl Sağlık Müdürlüğü koltuğunda Seraceddin ÇOM oturmaktadır. İl müdürlüğü bünyesinde çok sayıda şube bulunmaktadır. Bunlar başta insan kaynakları şube müdürlüğü, eczacılık ve tıbbi cihaz şube müdürlüğü, tıp meslekleri ve özel tanı tedavi merkezleri şube müdürlüğü, sağlık bilgi sistemleri şube müdürlüğü, özel yataklı sağlık hizmetleri şube müdürlüğüdür.

Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Bunlar dışında kalan şubeler döner sermaye ve maaş birimi, araştırma ve sağlığın geliştirilmesi şube müdürlüğü, acil sağlık hizmetleri şube müdürlüğü, yatırımlar şube müdürlüğü, halk sağlığı şube müdürlüğü, disiplin ve hukuk işleri şube müdürlüğü ve idari işler şube müdürlüğüdürü  Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Bağdat Caddesi No:16 Macunköy- Yeni Mahalle/ Ankara adresindedir. Telefon numarası 0312 592 44 00 ve faks numarası 0312 592 45 46, e posta adresi ise; aşağıda verilmiştir.

 

Ankara İl Sağlık Müdürlüğü İçin Tıklayınız.

Eskişehir il sağlık müdürlüğü
Eskişehir  sağlık müdürlüğü Eskişehir il sağlık...
Düzce Sağlık Müdürlüğü
Düzce İl Sağlık Müdürlüğü DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜR...
Edirne Sağlık Müdürlüğü
Edirne İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık her insan içi...
Hatay Müftülüğü
Hatay İl Müftülüğü Hatay İl Müftülüğü, kanunda ...
Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü
Osmaniye Sağlık Müdürlüğü Osmaniye İl Sağlık Mü...
Yozgat İl Sağlık Müdürlüğü
Yozgat  Sağlık Müdürlüğü Yozgat İl Sağlık Müdür...
Pazar, 10 Mart 2013 13:00
Yayınlandığı yer:  İL SAĞLIK MÜDÜRLÜKLERİ

*
*

or

© 2012 eedevlet.com
edevlet islemlerinizi kolaylikla yapabilirsiniz.Ayrica merak ettiğiniz sorularin cevaplarini sitemizde bulabilirsiniz.. edevlet sorgulama,e devlet sifresi,e devlet e devlet islemleri kisayolu edevlett.com